Atlikti darbai

Atlikti darbai

Valymo įmonės interneto svetainės atnaujinimas Kuriama

Tikslas

Perdaryti tinklapio struktūrą, kuri leistų vartotojui lengviau rasti ieškomas paslaugas. Sugalvoti, kaip gauti potencialaus kliento duomenis ir užbaigti pardavimą telefonu arba vizito metu.

Aprašymas

Pradėjau nuo tinklapio struktūros perdarymo. Visu pirma, ankesnis tinklapio variantas buvo orientuotas į SEO paieškos rezultatų gerinimą, kas nevisada būna draugiška vartotojui. Iškėlėm populiariausias paslaugas į pradinį puslapį, pakeitėm vidinių puslapių struktūrą. Atlikto vartotojų tyrimo metu paaiškėjo, kad žmonės ieško kainos, o atėję į puslapį jos nerada. Dėl tos priežasties sukūriau kainos skaičiuoklę, kuri padeda apytiksliai apskaičiuoti valymo kainą ir tuo pačiu surenka konktaktinius duomenis užbaigti pardavimą.

Baltictours.com tinklapio konversijų optimizavimas Atlikta

Tikslas

Pagerinti užklausos formos ir užsakymų konversijų rodiklius.

Aprašymas

Puslapis srautą generuodavo, tačiau nepavykdavo tų lankytojų paversti klientais arba bent jau potencialiais klientais. Pridėjau taip vadinamų "trigerių", išskyrėm top pasiūlymus, pakeitėm vizualus

Irklavimo regatos "Rowing Masters Sprint" internetinis tinklapis Atlikta

Tikslas

Sukurti interneto svetainę ir rezervacinę sistemą skirtą vyresnio amžiaus auditorijai.

Aprašymas

"Rowing Masters Sprint" tai irklavimo regata skirta vyresnio amžiaus žmonėms, todėl ir tinklapio išvaizda ir funkcionalumas buvo taikomas prie šitos auditorijos elgesio internete normas. Be to, kad buvo sukurta interneto svetainė, taip pat sukuriau rezervacinę sistemą nuo registracijos iki pilno rezervavimo ir apmokėjimo.

Aukso centras interneto svetainės atnaujinimas Atlikta

Tikslas

Sukurti nestandarinę interneto svetainę tiek dizaino tiek ir funkcionalumo prasme

Aprašymas

Didžiausias dėmesys buvo skiriamas dizainui, estetikai ir išskirtinumui. Būtent tokie prioritetai buvo sudėlioti aptarinėjant projektą. Tikslas buvo pasiektas ir vartotojai atsidarę šitą tinklapį pasakydavo "Vau!"

Somelje mokyklos interneto svetainės atnaujinimas Atlikta

Tikslas

Nestandartinė interneto svetainė skirta reklamuoti ir parduoti kursus

Aprašymas

Turėjome išsikėlę aiškų tikslą, kokių rezultatų norime pasiekti su šia interneto svetaine. Aiškus pateikimas ir paprastumas užsakant kursus. Išstudijavęs vartotojų elgsena tinklapyje atlikau tam tikrus veiksmus, kurie padėjo padvigubinti rezervacijų skaičių.

Gaukite individualų pasiūlymą

Kiekvienas projektas yra individualus, todėl kaina priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu norite sužinoti apytikslią projketo kainą, spauskite žemiau esantį mygtuką ir atsakykite į kelis klausimus, kurie padės paskaičiuoti kainą.

Gauti pasiūlymą

SUSISIEKITE SU MANIM

Laikas Atsakysiu per 1-2 val.

Esu įsitikinęs, kad turit gerų idėjų ir įdomių minčių, kurias galima perkelti į internetą. Parašykite man - pakalbėsim.email

Socialiniai tinklai

phone

Paskambinkite

+370 643 33888

2019 © Visos teisės saugomos. By Tautvydas Riekašius