Unikalios IT sistemos

Unikalios IT sistemos

Kai idėja netelpa į jokius standartinius rėmus

Jeigu turite idėją, kuri netelpa į jokius rėmus arba turite minčių, kaip galėtumėte palengvinti arba automatizuoti savo verslo procesus - jums reikalingas unikalios sistemos kūrimas.

Į šią paslaugą įeina tokie dalykai kaip: CRM, rezervacinių, verslo valdymo sistemų kūrimas ar integracija su išorinėmis programomis (API).

Pilnas įgyvendinimas nuo idėjos, prototipavimo, dizaino, programavimo iki veikiančio produkto priežiūros.

Galima sukurti viską, ką tik galite sugalvoti...

Kodėl verta patikėti kurti unikalią IT sistemą man?

  • Turiu patirties su įvairios apimties IT projektais: nuo mažų rezervacinių sistemų, CRM iki didelių kelionių platformų kūrimo;
  • Puikiai išmanau techninę dalį ir galiu prinkti geriausią įgyvendinimo sprendimą;
  • Gan tiksliai apskaičiuosiu įgyvendinimo trukmę ir reikalingą biudžetą;
  • Projektas bus dokumentuojamas, versijuojamas ir reikalui esant lengvai perduodamas kitiems programuotojams;
  • Naudoju tik naujausias technologijas ir Agile projektų valdymo technikas.

Jūs galvokite apie savo idėja, o aš pasirūpinsiu techniniu įgyvendinimu

Unikalios sistemos kūrimas reikalauja ne tik programavimo ar techninių žinių, bet ir stipraus projekto valdymo. Priešingu atveju jūsų projektas pasmerktas strigti, įvyks begalės nesusikalbėjimų, nukrypimų ir atsidursite akligatvyje.

Mano patirtis ir įgyvendinti projektai garantuos jums sėkmingą jūsų projekto įgyvendinimą.

Užsisakykite unikalios sistemos kūrimo paslaugas jau dabar

Užsakyti

Projekto prototipas NEMOKAMAI!

Užsisakius unikalios sistemos kūrimo paslaugas, aš nemokamai sukursiu jums prototipą, pagal kurį mes tęsime kūrimo darbus.

Užsisakyti dabar

Stiprios techninės žinios

Ilgą laiką dirbau laisvai samdomu programuotoju, todėl puikiai išmanau technines galimybes. Pastaruosius metus daugiau tenka dirbti su projektų valdymu ir planavimu, o techninės žinios tam labai praverčia.

Projekto valdymas "Agile" pricipu

Kadangi kiekvienas internetinis projektas yra tarsi gyvas organizmas, kuris eigoje gali keisitis ir evoliucionuoti, būtina užtikrinti galimybę jį koreguoti. Geriausias būdas tokį projektą suvaldyti yra pasitelkiant "Agile" principus, kuriuos visada ir taikau.

Naujausios technologijos

Nuolat ne tik domiuosi naujausiomis technologijomis, bet ir jas pritaikau kurdamas naujus projektus. Tai labai praplečia akiratį ir leidžia kurti projektus, kurie yra "out of box". Galite būti ramūs, kad jūsų naujas projektas "nepasens" vos tik baigus jį kurti.

Sėkmingo projekto receptas

Sukūriau ne vieną sėkmingą unikalią sistemą, todėl žinau kaip tai daryti ir ko reikia norint garantuoti sėkmę. Būtinas aiškus planas, tinkami žmonės, racionaliai suplanuotas biudžetas, iš anksto numatyti galimi iššūkiai ir žinoma, nuoširdus darbas.

Projekto prototipas NEMOKAMAI!

Užsisakius unikalios sistemos kūrimo paslaugas, aš nemokamai sukursiu jums prototipą, pagal kurį mes tęsime kūrimo darbus.

Užsisakyti dabar

SUSISIEKITE SU MANIM

Laikas Atsakysiu per 1-2 val.

Esu įsitikinęs, kad turit gerų idėjų ir įdomių minčių, kurias galima perkelti į internetą. Parašykite man - pakalbėsim.email

Socialiniai tinklai

phone

Paskambinkite

+370 643 33888

2019 © Visos teisės saugomos. By Tautvydas Riekašius